Поділитися:
Facebook
WhatsApp
Telegram
LinkedIn
Skype

Транзакційний Аналіз в Україні

Transactional Analysis in Ukraine

Підвищення кваліфікації

Як стати сертифікованим транзакційним аналітиком. Кваліфікація та звання Транзакційного аналітика надається психотерапевту або психологу, який пройшов повну підготовку за програмою, розробленою Міжнародною та Європейською Асоціаціями ТА. Ця підготовка закінчується міжнародним іспитом. Після успішного іспиту фахівець одержує міжнародний сертифікат Транзакційного аналітика. Іспит організовується Міжнародною чи Європейською Асоціаціями ТА. Програма підготовки транзакційних аналітиків описана в «Посібнику» (handbook), опублікованому на сайті ЄАТА.

Навчання розпочинається з базового семінару-тренінгу «Основи транзакційного аналізу», який називається базовим 101-м курсом. Це 2-денний вступний курс у спосіб ТА. Потім ТА-аналітик вибирає один із напрямів ТА (202-й курс ТА), а також наукового керівника — супервізора, і продовжує навчання в рамках обраного напряму. Науковий керівник-супервізор – це Сертифікований Транзакційний аналітик, визнаний міжнародною спільнотою. Реєстр Сертифікованих ТА-аналітиків опубліковано на сайтах ЄАТА та МАТА.

Ви можете самі зв’язатися з вибраним вами супервізором, вибравши його на сайті ЄАТА чи МАТА. Або ви можете уточнити, які навчальні програми ведуть сертифіковані фахівці у вашій країні — базовий курс 101 «Основи транзакційного аналізу» ви можете пройти у сертифікованого транзакційного аналітика, який входить до реєстру МАТА, ЄАТА, у будь-якій країні світу.

Школи ТА

Hillary-shop UA

Семінари з тренерами

Minimal Silver UA

Семінари та практикуми ТА (Workshops)

Супервізії