Поділитися:
Facebook
WhatsApp
Telegram
LinkedIn
Skype

Транзакційний Аналіз в Україні

Transactional Analysis in Ukraine

Транзакційний аналіз в організаціях

Транзакційний аналіз в організаціях у 21 столітті – це сучасна концепція для базисної терапії, навчання, консультування, коучингу, супервізії та консалтингу.

Метод аналізу було розроблено Еріком Берном, Стівеном Карпманом, Клодом Штайнером у США в середині минулого століття. З того часу метод набув розвитку та широкого застосування в психотерапії, організаційній, освітній сферах.

Організаційний ТА сьогодні впевнено та успішно застосовується в Англії, Німеччині, Швеції, Італії, Голландії та інших європейських країнах для навчання, підготовки управлінського персоналу, бізнес-аналітиків. ТА в організаціях є одним із професійних напрямків у США та Західній Європі. Концепції та ідеї методу працюють та застосовуються в індивідуальній та організаційній роботі.

В Англії, Німеччині, Італії, Бельгії, Чехії, Голландії, Норвегії, Швеції та інших країнах є Фахівці організаційного ТА, які готують організційних консультантів у цій сфері.

Фахівці ТА проходять міжнародну підготовку та сертифікацію у Європейській асоціації транзакційного аналізу (ЄАТА). Міжнародна Рада з навчання та сертифікації ЄАТА виробила спільну угоду про визнання результатів іспитів, що забезпечує єдність критеріїв та визнання транзакційного аналітика у всьому світі, незалежно від того, де він проходив процес сертифікації. Це означає, що в будь-якій країні, де є асоціації ТА, сертифікація буде дійсна.

202 курс «Транзакційний аналіз в організаціях»

Міжнародний курс 202 розроблено для здобуття знань, навичок та особистого професійного розвитку та застосування їх у сфері роботи з організаціями та групами.

202 курс – це вивчення теорії, концепцій та моделей сучасного транзакційного аналізу.

202 курс буде цікавим та корисним для тих, хто працює з групами та організаціями: організаційних консультантів, бізнес-тренерів, професійних коучів, HR, менеджерів, керівників, власників приватних компаній, фахівців, які мають практику в організаційній сфері, організаторів навчальних проектів. Також для фахівців, які використовують метод ТА у практиці.

Результатом міжнародного навчання на 202 курсі буде підвищення професійної компетентності, як на міжособистісному, так і на системному рівні, здобуття професійних знань, супервізій та можливість скласти іспит у ЄАТА.

202 курс Транзакційний аналіз в організаціях надає більшу частину годин навчання необхідних для складання іспиту на СТА Сертифікований Транзакційний аналітик у Європейській асоціації Транзакційного аналізу.

Для студентів, які хочуть пройти сертифікацію в організаційній сфері в ЄАТА – цей курс ідеальне рішення.

202 курс складається з теоретичних семінарів та супервізійних груп.

На семінарах студенти отримують інформацію про базову та сучасну теорію ТА, потім пояснення як застосовувати це на практиці. Також включені вправи та розбір практичних випадків. До кожного семінару йде роздатковий матеріал та список літератури.

Супервізійні групи включені в курс навчання для отримання супервізій з практичних випадків та підготовки до іспитів.

Студенти, які пройшли навчання раніше в проектах ТА орг у сертифікованих ТА спеціалістів та хочуть скласти іспит на СТА орг — години попереднього навчання зараховуються і ви можете добрати необхідні години у цьому проекті.

Студенти, які мають години навчання в інших ТА областях та бажають скласти іспит на СТА орг, можуть звернутися за консультацією з перерахунку годин та необхідних умов для складання іспиту.

Hillary-shop UA