Переважна більшість українців знає щонайменш 2 мови. Війна, вимушена (або добровільна) міграція та процес глобалізації все більш підкреслюють тонкощі та складнощі навігації в багатомовному світі. Для нас стало очевидним, що мова – це більше, ніж просто мова.
Мене звати Аня Конопляник. Я – тренерка і супервізорка в ТА (PTSTA-P). Я вільно володію англійською мовою й проживаю у Великобританії вже близько 10 років. Я постійно проходжу супервізії, відвідую тренінги підвищення кваліфікації, беру участь у конференціях.
Я хочу запросити своїх колег-психотерапевтів на рефлексивну майстерню про роль різних мов у психотерапевтичному процесі. Я планую невелику групу й хочу організувати простір, що буде вільним від упереджень, критики чи самокритики, а радше відкритим до дослідження, допитливості та контакту.
Частину майстерні буде присвячено теоретичним концепціям та дослідженням з приводу ролі мов. Ми також проаналізуємо наші власні стосунки з різними мовами та їхній потенційний вплив на терапевтичний процес та роботу з клієнтами чи супервізантами.
Ця майстерня підійде як тим колегам, хто працює з іноземцями чи мігрував в іншу країну, так і тим, хто хоче дослідити динаміку між українською й російською мовами, або загалом спеціалістам, що колись стикалися чи планують працювати у двомовному чи багатомовному контексті.
Для створення безпечного простору я планую невелику групу. Важливо, щоб подвійні стосунки не були перешкодою для учасників, тому я прошу уважно поставитися до можливих перетинів ролей терапевтів/клієнтів.
Дати та час
Майстерня триватиме 2 дні по 3.5 години, 20 та 21 червня (п’ятниця та субота) з 11:00 до 14:30 за часом України (9:00 до 12:30 за часом Британії).
Майстерня проходитиме в онлайн форматі на платформі Zoom.
Вартість
Вартість участі (два дні по 3.5 години) – £55 (Британські фунти стерлінгів – будь ласка, перевірте курс для вартості у вашій валюті).
Більше інформації та запис за посиланням:https://hourtalks.com/poslugy/